Ezine Çiftlik

Ezine Çiftlik olarak Ege bölgemizin en seçkin doğal ürünlerini  Egenin üreticilerinden evinize kadar gelen doğal lezzet durağı ile İstanbul Erenköy – Sahrayıcedit şubemizde siz değerli müşterilerimize buluşturuyoruz. Kurulduğumuz günden beri sizlere en doğal ürün portföyümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ezine Çiftlik Kimdir?

Üreticiden Tüketiciye Modeli ile üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz. Sadece doğal ve üreticiden elde ettiğimiz Zeytinyağı ve Zeytin çeşitleri ürünleri satışı yapıyoruz. İlkelerimizden asla taviz vermeden, 2010 yılından beri büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.

Ezine Çiftlik firma kurucusu CEM ARSLAN, gelecek nesillere bırakabileceğimiz barış dolu güzel bir dünya hayali ve ekolojik yaşam duyarlılığı olan bir yetiştirici olarak ideallerimize uygun kendi işimizi kurmaya karar verdik. 2010 yılında bir şahıs şirketi olarak Ezine Çiftlik firmasını İstanbul Kartal’da kurduk. Müşteri taleplerine göre üreticisini bulduğumuz ürünlerimizi sizlere taze ve kaliteli bir şekilde ulaştırmanın mutluluğunu sizlerden aldığımız geri dönüşlerle bir kez daha katlayarak yaşıyoruz. 2020 yılında e-ticaret sitemiz www.ozardagida.com faaliyete girecek ve doğal ürünlerimizi Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaştırmayı hedefliyoruz.